-
luz llevada del punto
-
Fuente de luz de punto LED
-
Pantalla de malla LED flexible
-
Cortina de malla LED
-
Luces de la rama de las hojas de LED
-
Pixel del cuadrado LED
-
Lámpara LED de entretenimiento
-
Luz LED de píxeles
-
módulo ligero llevado
-
Luz de tira llevada
-
Fuente de alimentación impermeable del LED
-
Pantalla de película transparente de LED
-
Pantalla de la parrilla LED
-
tiras lineares llevadas de la iluminación
-
proyector llevado
-
downlights llevados
-
Luz de tren LED
-
Danielsu fuente de alimentación es realmente buena, yo quisiera construir una cooperación a largo plazo con su compañía. -
TonyTengo gusto de sus luces del pixel, y de las gracias por usted que tiene el buen ingeniero para hacer la animación. Guarde encendido -
ShallyAntes de que esté comprado un par de botas cuadradas similares de la cabeza, winterappearance sea muy alto, porque es demasiado bueno hacer juego, ahora usado, las botas de la compra organice tal estilo, éste los wi… -
ShatyAntes de que esté comprado un par de botas cuadradas similares de la cabeza, winterappearance sea muy alto, porque es demasiado bueno hacer juego, ahora usado, las botas de la compra organice tal estilo, éste los wi…
25mm RGB LED Point Light IP67 Waterproof High Brightness Stage Festival Decorative Light for Wedding Party Building Outdoor Atmosphere Lighting
| Lugar de origen | Cantón, China |
|---|---|
| Nombre de la marca | Miracle Bean |
| Certificación | CE FCC ROHS EPR |
| Número de modelo | Se aplicará a los vehículos de la categoría M1 y M2. |
| Cantidad de orden mínima | 1 Uds. |
| Precio | negotiate |
| Detalles de empaquetado | Caricatura o madera |
| Tiempo de entrega | 3-15 días |
| Condiciones de pago | T/T, Unión Occidental |
| Capacidad de la fuente | 10000 unidades por mes |
| Potencia | 0.3W | Tipo de LED | SMD 3535 |
|---|---|---|---|
| temperatura de pertación | -20°C a 60°C | Color | blanco frío tibio blanco rojo codicia azul |
| Materiales de la carcasa | ordenador personal | Uso | Edificio interior y exterior |
| Control | DMX512 | Clasificación IP | IP67 |
| Item | LED point light |
|---|---|
| Model Name | XH-H2501M12 |
| Size | 25mm |
| Power | 0.3W |
| Work Voltage | DC12V |
| Color | R/G/B |
| Operating Temperature | -20℃ to 60℃ |
| Storage Temperature | -20℃ to 60℃ |
| Wire Rod | Waterproof |
| Warranty | 3 Years |
| Protection | IP67 |
| Viewing Angle | 120° |
| Body Material | PC |
| OEM/ODM | Welcome |
| Lifespan | 30000h |
-
We are a professional LED manufacturer with over 20 years of industry experience.
A total of 100+ overseas clients have established long stable cooperation with our factory.
Reasonable and flexible MOQ policy enables your business development with lower risk.
All goods are backed by a 3-year warranty, along with rapid replacement for any defective goods.
Our dedicated after-sales staff provides instant and effective solutions for all your concerns.
- All inquiries replied within 24 hours.
- Fluent English communication guaranteed.
- Flexible OEM & ODM services provided.
- Distribution partnership for classic and exclusive designs.
- Sales area, design and privacy fully protected.
- Lifetime warranty service supported.
- Quick delivery: samples & standard orders in 7 days, OEM/ODM orders in 15 days.
First, kindly share your detailed requirements and intended application scenarios.
Next, we will provide you with an accurate quotation based on your needs or our professional recommendations.
Then, you confirm the sample quality and make a deposit to proceed with bulk order.
Finally, we will arrange mass production accordingly.
![]()
![]()
![]()

