-
luz llevada del punto
-
Fuente de luz de punto LED
-
Pantalla de malla LED flexible
-
Cortina de malla LED
-
Luces de la rama de las hojas de LED
-
Pixel del cuadrado LED
-
Lámpara LED de entretenimiento
-
Luz LED de píxeles
-
módulo ligero llevado
-
Luz de tira llevada
-
Fuente de alimentación impermeable del LED
-
Pantalla de película transparente de LED
-
Pantalla de la parrilla LED
-
tiras lineares llevadas de la iluminación
-
proyector llevado
-
downlights llevados
-
Luz de tren LED
-
Danielsu fuente de alimentación es realmente buena, yo quisiera construir una cooperación a largo plazo con su compañía. -
TonyTengo gusto de sus luces del pixel, y de las gracias por usted que tiene el buen ingeniero para hacer la animación. Guarde encendido -
ShallyAntes de que esté comprado un par de botas cuadradas similares de la cabeza, winterappearance sea muy alto, porque es demasiado bueno hacer juego, ahora usado, las botas de la compra organice tal estilo, éste los wi… -
ShatyAntes de que esté comprado un par de botas cuadradas similares de la cabeza, winterappearance sea muy alto, porque es demasiado bueno hacer juego, ahora usado, las botas de la compra organice tal estilo, éste los wi…
50mm IP67 Waterproof RGBW LED Pixel Light with DMX512 Control for Outdoor Building Facade Decoration
| Lugar de origen | Cantón China |
|---|---|
| Nombre de la marca | Miracle Bean |
| Certificación | CE FCC ROHS |
| Número de modelo | Se trata de un sistema de control de las emisiones de gases de efecto invernadero. |
| Cantidad de orden mínima | 1000 |
| Precio | negotiate |
| Detalles de empaquetado | En cartón/madera |
| Tiempo de entrega | 7-25 días |
| Condiciones de pago | T/T, Unión Occidental |
| Capacidad de la fuente | 10000 unidades/mes |
| Solicitud | Fachada del edificio | Material del cuerpo de la lámpara | ordenador personal |
|---|---|---|---|
| Garantía (año) | 3 años | Sistema de control | DMX512 |
| grado IP | IP67 a prueba de agua | Fuerza | 3.5W |
| Tamaño | 50 | Lámpara | SMD3535 |
| Ángulo de visión | 120° | Certificación | CE, ROHS EMC EPR |
| Model | XH-K5012P24(RGBW)-A1b |
|---|---|
| Warranty | 3 Years |
| Color Temperature | RGBW |
| Item Type | Point Lights |
| Viewing Angle | 120° |
| Power Dissipation | 3.5W |
| Lamp Type | SMD3535 |
| Working Voltage | DC24V |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Ambient Temperature | -20°C to 60°C |
| Size | 50mm |
| Lifespan | 30,000 hours |
| Certification | CE, ROHS EMC EPR |
| Color | RGBW |
| Protection Rating | IP67 |
| IC Code | DMX512 |
| OEM/ODM | Welcome |
- Over 20 years of industry experience
- Long-term partnerships with 100+ international customers
- Small MOQ with progressive cooperation approach
- 3-year warranty with prompt replacement service
- Direct problem-solving support for customers
- 24-hour response time
- Fluent English communication
- OEM & ODM services available
- Distributorship opportunities
- Protection of sales areas and design ideas
- Confidentiality of private information
- Lifelong warranty support
- Fast delivery with maintained stock levels
Shenzhen Xinhe Optoelectronic Lighting Co., Ltd. was established in 2004 and has been a professional lighting manufacturer for 20 years. We specialize in providing independent intellectual property rights for point light sources as our core business, along with comprehensive support services for other lighting fixtures.
Our company offers complete solutions including scheme design, product research and development, engineering budgeting, project construction, and on-site guidance for architectural landscape and advertising lighting projects. Based in Shenzhen Special Economic Zone, China, our business operations cover global markets.
We innovate to improve quality, build our brand with integrity, and earn respect through exceptional service. Our corporate philosophy始终坚持"quality first and service first" to create maximum value for our customers. With advanced enterprise management and efficient employee teams, we cooperate sincerely with customers to achieve win-win outcomes for society, customers, and ourselves, while jointly advancing the future of LED lighting applications.

