-
luz llevada del punto
-
Fuente de luz de punto LED
-
Pantalla de malla LED flexible
-
Cortina de malla LED
-
Luces de la rama de las hojas de LED
-
Pixel del cuadrado LED
-
Lámpara LED de entretenimiento
-
Luz LED de píxeles
-
módulo ligero llevado
-
Luz de tira llevada
-
Fuente de alimentación impermeable del LED
-
Pantalla de película transparente de LED
-
Pantalla de la parrilla LED
-
tiras lineares llevadas de la iluminación
-
proyector llevado
-
downlights llevados
-
Luz de tren LED
-
Danielsu fuente de alimentación es realmente buena, yo quisiera construir una cooperación a largo plazo con su compañía. -
TonyTengo gusto de sus luces del pixel, y de las gracias por usted que tiene el buen ingeniero para hacer la animación. Guarde encendido -
ShallyAntes de que esté comprado un par de botas cuadradas similares de la cabeza, winterappearance sea muy alto, porque es demasiado bueno hacer juego, ahora usado, las botas de la compra organice tal estilo, éste los wi… -
ShatyAntes de que esté comprado un par de botas cuadradas similares de la cabeza, winterappearance sea muy alto, porque es demasiado bueno hacer juego, ahora usado, las botas de la compra organice tal estilo, éste los wi…
IP67 Waterproof 30mm DC12V LED Point Light Featuring Flexible Lighting Design and Durable PC Material Housing with SMD3535 LEDs
| Lugar de origen | Cantón, China |
|---|---|
| Nombre de la marca | Miracle Bean |
| Certificación | CE FCC ROHS EPR |
| Número de modelo | Se trata de un sistema de control de las emisiones de gases de efecto invernadero. |
| Cantidad de orden mínima | 1000 piezas |
| Precio | negotiate |
| Detalles de empaquetado | cartón o madera |
| Tiempo de entrega | 3-15 días |
| Condiciones de pago | T/T, Unión Occidental |
| Capacidad de la fuente | 50000 unidades por mes |
| Palabra clave | luz llevada del punto del pixel | Cantidad de luz LED | 3 LEDs |
|---|---|---|---|
| Tipo de LED | Punto de luz LED Epistar SMD3535 | tipo de luz | CONDUJO |
| Potencia nominal | 1W | agujero de sacador | 30mm |
| tipo de artículo | Luces del punto | Lúmenes | 14lm |
| grado IP | IP67 | Esperanza de vida | 30.000 horas |
| color emisor | RGBW | ||
| Resaltar | IP67 waterproof LED point light,30mm DC12V LED point light,flexible SMD3535 LED point light |
||
IP67 Waterproof 30mm DC12V LED Point Light Featuring Flexible Lighting Design and Durable PC Material Housing with SMD3535 LEDs
Product Description
| XH-K3003P12(RGBW)-A1b | |
| Warranty | 3 Years |
| Control System | DMX512 |
| Item Type | Point Lights |
| Viewing Angle | 120 ° |
| Power Dissipation | 1W |
| Lamp Body Material | PC |
| Working Voltage | DC12V |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Ambient temperature | -20°~60° |
| Size | 30mm |
| Lifespan | 30,000hours |
| Certification | CE, ROHS EMC EPR |
| Color | RGBW |
| Protection | IP67 |
| IC Code | DMX512 |
| OEM/ODM | Welcome |
Our Advantages
- We have more than 20 years’ experience
- More than 100 foreign customers which have cooperated with our company for more than 3 years
- Small MOQ, helping you to cooperate with our company step by step.
- Warranty: 3 years warranty, as soon as we confirm the defective products,we will give new ones to customers in the following order
- Solving the problems for customers directly.
Our Services
- Replied in 24hrs
- Answer all your enquires in fluent English
- OEM & ODM are welcome
- Distributoership are offered for your unique design and some our current models
- Protection of your sales area, ideas of design and all your private informaton
- Provide lifelong warranty
- Fast delivery time: We will keep stock for some quantity of products;For samples orders,we can send out the products as soon as we get the payment;For big orders,usually the delivery time is within 7 working days;OEM and ODM orders,within 15 working days.
Product show
![]()
![]()
![]()
![]()
FAQ
1. Q: How long is the warranty period?
A: 3 Years
2. Q: Do you support OEM & ODM?
A: Yes, more than 18 years' exprience
3. Q: Can you print our company label and stick it to the product for me?
A: Yes
4. Q: How long is the delivery time?
A: For sample orders, we can send out the products as soon as we get the payment;
For big orders, usually the delivery time is within 7 working days;
OEM and ODM orders, within 15 working days.

